Uwaga

Komunikat dla pracowników i osób zgłaszjących się do szczepień przeciw COVID19 !!! oraz Personelu innych podmiotów, którzy wybrali Nasz szpital węzłowy

Zgłaszanie personelu do szczepienia przeciw COVID-19

Narodowy Fundusz Zdrowia opublikował na stronie internetowej www.nfz.gov.pl informację na temat listy szpitali „węzłowych”,w których będzie szczepiony personel przeciw COVID-19. Szpitale węzłowe zaszczepią swój personel, ale także personel innych jednostek, m.in. szpitali, przychodni i aptek. Na zgłoszenia podmiotów medycznych czekamy do dnia 14 stycznia 2021 r. do godz. 12.00.

W związku z wyznaczeniem Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Bełżycach jako szpitala „węzłowego”, tzn. podmiotu, będą wykonywane szczepienia personelu oraz szczepienia personelu innych jednostek, m.in. szpitali, przychodni i aptek. Podmioty zainteresowane zaszczepieniem swoich pracowników w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Bełżycach proszone są o przesłanie zgłoszeń zgodnie z załącznikiem Nr1 wykazami pracowników na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenie powinno zawierać nazwę i adres podmiotu, REGON, dane osoby kontaktowej (imię, nazwisko, adres e-mail, nr telefonu) oraz numery PESEL zgłaszanych pracowników, a także podpisany skan zgody na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z załączonym wzorem). Przekazane dane będą przetwarzane zgodnie z załącznikiem 4a.

W razie wątpliwości kontakt z koordynatorem tel. 508-199-409, 81-516-26-43