Start Projekty unijne Zakup sprzętu medycznego, ucyfrowienie RTG oraz wdrożenie systemu IT w Szpitalu Powiatowym im. Dr W. Oczki w Bełżycach

flagi

Inwestycja współfinansowana ze środków EFRR w ramach RPOWL na lata 2007 – 2013 „Zakup sprzętu medycznego, ucyfrowienie RTG oraz wdrożenie systemu IT w Szpitalu Powiatowym im. Dr W. Oczki w Bełżycach”

Wartość inwestycji - 2 974 606,80 zł.

Kwota dofinansowania - 2 524 052,73 zł

Zakres:

1. Zakup sprzętu medycznego: Aparat RTG typu ramię C, Video-gastroskop i Video-kolonoskop,, Holter ciśnieniowy szt. 2, Holter EKG szt. 2,  USG, System do badań wysiłkowych, Defibrylator szt. 2, Kardiomonitor szt. 6, Rektoskop, Respirator szt.2.
  2. Dostawa sprzętu komputerowego wraz z urządzeniami peryferyjnymi oraz rozbudowa infrastruktury sieciowej
  3. Dostawa i wdrożenie systemu informatycznego – Szpital Powiatowy
  4. Dostawa i instalacja ucyfrowienia pracowni RTG.

rtg                                    ramie c                                             serwerownia

Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia
Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko