Start Bełżyce, ul. Lubelska 90

szpital1

Dział ambulatoryjnych świadczeń medycznych zabezpiecza potrzeby zdrowotne ludności w wymienionych poradniach.

Usługi udzielane są bezpłatnie w ramach umowy z NFZ lub odpłatnie dla pacjentów nieubezpieczonych.

Kadra medyczna to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, stale podnoszący swoje kwalifikacje i świadczący usługi na najwyższym poziomie.

Zabezpieczamy pełną diagnostykę wykonywaną szybko na nowoczesnych urządzeniach i aparaturze medycznej ramach pracowni:

1. Pracownia USG;
  2. Pracownia RTG;
  3. Pracownia Prób Wysiłkowych.

Dodatkowo zabezpieczamy pełny zakres badań:

• laboratoryjnych,
  • mikrobiologicznych.

Pracownia Fizykoterapii zabezpiecza pełny zakres usług rehabilitacyjnych dla pacjentów z całego regionu, w tym:

• masaże,
  • galwanizacja,
  • ultradźwięki,
  • laser,
  • kąpiele wirowe,
  • magnetron,
  • elektrostymulacja,
  • jonoforeza,
  • prądy TENS,
  • prądy interferencyjne,
  • diadynamik,
  • prądy UR,
  • kinezototerapia.

Uzyskane fundusze strukturalne w ramach programu rozwoju regionalnego pozwoliły na udostępnić bazę lokalową zgodną ze standardami.

Stale podnosimy jakość świadczonych usług oraz staramy się rozszerzać zakres działalności szczególnie nieodpłatnej.