Start Zespół ds. Etyki

Zespół ds. Etyki w SPZOZ Nr 1 w Bełżycach

Oferuje:

- pomoc w rozwiązywaniu problemów natury etycznej pracowników, pacjentów i ich rodzin oraz w relacjach pacjent/ opiekun prawny pacjenta, a osoba wykonująca zawód medyczny;

- dialog w przypadku zaistnienia konfliktów natury moralnej i etycznej wśród pracowników i pacjentów, w celu znalezienia właściwego, optymalnego rozwiązania;

- współpracę z Pełnomocnikiem Praw Pacjenta.

Zgłaszanie wniosków:

1. W poniedziałki w godzinach 9-11 osobiście do Przewodniczącej Zespołu ds. Etyki (II piętro budynku szpitala przy ul. Lubelskiej 90).
  2. Przesłanie wniosku pocztą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub na numer tel.: (81) 516 26 43.
  3. Złożenie wniosku w zaklejonej kopercie zaadresowanej do Zespołu ds. Etyki lub/i Pełnomocnika Praw Pacjenta – kopertę wraz z wnioskiem należy pozostawić w Sekretariacie Medycznym – budynek przy ul. Lubelskiej 90 w Bełżycach.

Zespół kieruje się zasadami poufności i jest zobowiązany do ich zachowania w całym toku postępowania oraz po jego zakończeniu.Zgłoszenia anonimowe nie są rozpatrywane.

Zespół ds. Etyki, Pełnomocnik Praw Pacjenta

SPZOZ Nr 1 w Bełżycach