List gratulacyjny. Fundacja Rodzić po Ludzku z przyjemnością informuje, że Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Bełżycach został wyróżniany w pierwszej trójce najlepszych szpitali w województwie lubelskim w Rankingu Szpitali Gdzie Rodzić po Ludzku 2022.

Z wielką dumą pragniemy poinformować, że nasza Porodówka po raz kolejny znalazła się w TOP3 2022 najlepszych porodówek w województwie lubelskim w wyniku rankingu Fundacji Rodzić Po Ludzku. Dziękujemy wszystkim Pacjentkom, które wypełniły ankietę #GłosMatek, a tym samym doceniły naszą ciężką pracę i dały nam motywację do dalszego działania. Bo wszystko co robimy - robimy dla Was!

#gdzieRodzicW2023 - oczywiście w Bełżycach

W dniu 10 czerwca bieżącego roku Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Bełżycach - Dariusz Kamiński odebrał Nagrodę Lubelskiego Lidera Bezpieczeństwa 2021.

287260650 5216032625158296 2381507616704305372 n

ISO_2022.jpg

Zakład posiada certyfikat ISO 9001 w zakresie:

AMBULATORYJNE ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE W NIEDRZWICY DUŻEJ: PORADNIA LEKARZA PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ, PORADNIA GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZA, PRACOWNIA FIZJOTERAPII,

PORADNIA GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC, PORADNIA REUMATOLOGICZNA, PORADNIA GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZA, PORADNIA OKULISTYCZNA, PORADNIA OTOLARYNGOLOGICZNA, PORADNIA ZDROWIA PSYCHICZNEGO, PORADNIA KARDIOLOGICZNA, PRACOWNIA USG,

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Bełżycach zajął pierwsze miejsce w rankingu "Liderzy Zarządzania - Najlepiej Zarządzane Szpitale Publiczne według BFF Banking Group". Jest to wyróżnienie którego celem jest promocja najlepszych praktyk w publicznej służbie zdrowia oraz sprawdzenie, które szpitale osiągają najlepsze wyniki zarządcze.

image000000 3

Oddział położniczo-ginekologiczny Szpitala Powiatowego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Nr 1  w Bełżycach

Pierwszy w rankingu – Fundacji „Rodzić po Ludzku”  

Oddział położniczy Szpitala powiatowego w Bełżycach znalazł się na pierwszym miejscu w rankingu Fundacji „Rodzić po Ludzku”. Tak zadecydowały Panie, które rodziły w naszym szpitalu. Zestawienie objęło 15 szpitali z województwa lubelskiego, nasz szpital zdobył 76 punktów na 100 (na podstawie 41 wypełnionych ankiet). Bardzo wysoko został oceniony sam szpital (98 proc. wskazań), a także personel (89) i wsparcie w karmieniu piersią (88). Kobiety, które wypełniały ankietę, wysoko oceniły też warunki w szpitalu i kontakt z dzieckiem po narodzinach (po 78 proc. wskazań).